Atrakcje

Wszystkim chętnym polecamy aktywny wypoczynek i różnego rodzaju atrakcje

Piękno przyrody i wiele atrakcji

Miasto oferuje nam wszystko to, co na Mazurach znaleźć powinniśmy, czyli piękno przyrody i wiele atrakcji. Ełk otoczony jest ze wszystkich stron jeziorami, z czego najbliżej znajduje się oczywiście jezioro Ełckie. Tam spędzimy wiele godzin doskonale bawiąc się nad wodą.

siatkówka plażowa
Aktywny wypoczynek poprzez grę w piłkę siatkową na plaży, przy ich uprawianiu wzrasta bowiem kondycja, szybkość i ogólna sprawność organizmu.

quady
Dysponujemy kompleksowym zapleczem do obsługi imprez z udziałem quadów. Prowadzimy wynajem pojazdów zarówno dla grup zorganizowanych jak i weekendowe przejazdy turystyczne dla uczestników indywidualnych.

strzelanie z łuku
Strzelanie z łuku jest bardzo atrakcyjną formą aktywnego spędzania wolnego czasu po wyczerpującej pracy i nauce. Do niezmiernie ważnych zalet łucznictwa należy zaliczyć korekcyjny wpływ na niektóre wady postawy. Dotyczy to głównie bocznych skrzywień kręgosłupa, które w rehabilitacji już od XVIII wieku były i są obecnie często leczone po prostu strzelaniem z łuku.

 

Zapraszamy na spędzenie wakacyjnego urlopu, na kajaki, rowerki wodne, loty balonem, ognisko, w jednym z najczęściej wybieranych przez Polaków miejscowości.

banan
Dmuchany banan przymocowany do motorówki zapewni wspaniałą i bezpieczną zabawę nad wodą.

koło
Dmuchane koło przymocowane do motorówki również zapewnia wspaniałą i bezpieczną zabawę nad wodą.

wakeboard
Narty wodne to nie wszystko, żeby poczuć adrenalinę trzeba spróbować deski stojąc na wodzie.

kneeboard
Inna odmiana wakeboard.

loty spadochronowe
Niezapomniany, ekstremalny lot spadochronem holowanym za motorówką na linie o długości 100 m. Przepiękne widoki z lotu ptaka.

Szczegóły pod telefonem:
tel. 509 258 169
tel. 509 412 835
lub na stronie: www.keyko.elk.pl

Kuchnia

pon. - sob.: 10:00 - 20:45

niedziela: 10:00 - 19:45

Telefon

Zadzwoń i zamów
tel. 87 621 70 61